TEMEL DNA Eğitmenliği

12-15 Eylül 2018

Faaliyet Yeri

Valensiya Balneario Las Arenas Oteli

Eugenia Viñes, 22-24,

Valencia 46011 

reservas@hotel-lasarenas.com

hotelvalencialasarenas.com

+34 963120600


Eğitmen Vianna Stibal

AÇIKLAMA

Bu uygulamalı seminer sırasında, Temel Uygulayıcılar kursu üzerinde hızlı bir gözden geçirme yapıp ThetaHealing®’in uygulamalarının gücünü ve etkinliğini artırmak üzere zaman içinde onun orijinal öğretisinden farklı olarak gelişen herhangi yeni ek bilgilerini birlikte paylaşacaksınız. Küçük gruplar halinde, öğrenciler bu seminer uygulamaları ve bu yöntemi sunma içindeki çekirdek ve temel inşa bloklarının Vianna’nın ya da Onun Kıdemli Eğitimciler Gözetimi altında gruplarına nasıl çalıştığını öğretmeyi uygulamaya başlarlar.

 

Bu, ThetaHealing® ve Tüm Var Olan’ın Yaratıcısı aracılığıyla, sağlıklı bir yaşam için hastalığı ve olasılıkları gerçekten anlamaya kapıları açan çok bilgilendirici bir sınıftır.

 

O, binlerce kişinin Zihinsel, Fiziksel, Ruhsal ve Finansal olarak sağlığına ulaşmasına yardımcı oldu.

Bu seminerin ruhsal Amacı, insan bedenini ve beynini gözde canlandırmak üzere rehberlik almak için Tüm Var Olan’ın Yaratıcısına sezgisel bir şifacı olmak üzere zihnin en saf perspektifinden odaklanmış düşünce aracılığıyla nasıl bağlanılacağını uygulama aracılığıyla size öğretmektir. İşte bu saf halde en doğru ve güçlü şifaların ve okumaların başarılır.

 

ThetaHealing®’in dayandığı en önemli Temel oluşum ve felsefesi sadece insan bedenine odaklanması değil ama aynı zamanda da duygu ve inanç çalışması yapmasıdır. 

 

Bu çalışma ilk iki seminer içinde "Temel ve İleri Eğitimciler” ortaya konulur ve herhangi bir hastalık ya da rahatsızlıkla çalışırken anahtar olabilir!

Seminer sabahında elinize bir Temel bir ThetaHealing® Eğitmen ve Uygulayıcıların El Kitabı Metni verilecek. Tamamlayınca yeni ThetaHealing® Eğitmeni www.thetahealing.com web sitesi üzerinde profiller yaratmak, sertifikalar & el kitapları basmak, seminerlerini duyurmak ve THInK’den doğrudan Öğretmen İndirimlerinde eşya ( kitap, medya ürünü, tişört gibi) almak için nasıl kolayca ilerleneceği üzerinde bilgilendirilecek. Başka herhangi sorular ya da ilgili konular için lütfen doğrudan customerservice@thetahealing.com ile irtibat kurunuz. 

NEDEN SINIFA KATILMALISINIZ?

 

Temel ThetaHealing®'in Eğitmeninin dersi sadece ThetaHealing®’in kurucusu Vianna Stibal tarafından öğretilir! 

 

Bu seminer Temel Uygulayıcı seminerlerini öğretmek amacıyla ThetaHealing® Uygulayıcılarını bir ThetaHealing® Eğitmeni olarak sertifikalandırarak hazırlamak ve belgelendirmek için tasarlanmıştır! 

O aynı zamanda bu muhteşem tekniğin daha derin bir anlayışı ve ThetaHealing®’in gerçekten nasıl çalıştığını anlama aracılığıyla bu kişisel gelişim için de mükemmel bir fırsattır.

Tüm Eğitmenler gidip tekniği öğretmeseler de bazıları sadece kendileri, aileleri ve arkadaşları üzerinde uygulamak üzere bu tekniği öğrenmektedirler!

 

Egzersizler; Okumaları, Grup Şifalarını, İnanç Çalışmasını, Korkunun üzerindeki Çalışmayı, İçerlemeleri, Nasıl Yaratım Yapılacağını ve daha fazlasını Öğrenmeyi içerir! 

 

En Alttaki Olumsuz İnançları, Korkuları ya da İçerlemeleri belirleme ve serbest bırakma şifalanmanızı ve kişisel gelişiminizi dramatik olarak geliştirebilir. Bu uygulamalar, geleneksel psikoterapinin ortaya çıkartabilmesinin yıllarını aldığı inanç ve his sistemlerinin hızlı bir şekilde ortaya dökülmesidir.

 

Temel ThetaHealing®’in Eğitmenlik sınıfı sadece ThetaHealing®’in kurucusu Vianna Stibal tarafından öğretilir!

 

Bu çalışmayı paylaşmayı ve sizi yakın gelecekte ThetaHealing® Eğitmenleri olmak üzere karşılamayı bekliyoruz!

Ön şartlar:

ThetaHealing Temel DNA, İleri DNA & Daha Derin Kazın Uygulamacıları 

İspanya’daki bazı eğitmenlerin, Eğitmenlik Sertifikalandırma Sınıflarına katılabilmeniz için sizi hazırlamak üzere oluşturdukları yaklaşan bazı ThetaHealing sınıflarını inceleyebilirsiniz:

www.thetahealing.com

PROGRAM

Dersler 9:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.11:00’da kahve ve çay molamız ve 13:30’da bir saatlik öğlen meyeği molamız mevcuttur. *

 

*Her sınıf katılımcısı kendi konaklaması ve gıdası için kendisi sorumludur. 

Yatırım

Kayıt ücreti: 480€ 

+ Seminer/ THInK'in Ücreti: $1,250 USD