Ö.A.'lar / SertifikaYenilemek / Burs

Bu muhteşem sertifikasyonun parçası olun! 

 

Burslu bir öğrenci, Öğretmen Yeniden sertifikalandırma veya bir Ö.A. (Öğretmen Asistanı) olarak katılabilirsiniz. 

 

Bu bölüm ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylara sahiptir. 


Öğretmen Asistanı

 Fotoğraf: Valensiya 2017 Eğitmenlik Sertifikasyonu boyunca çevirmenler & Ö.A.’ları, Canlı Theta’nın ekibi ile birlikte Vianna & Guy Stibal. 

Ö.A.’ları

Yeni Eğitmen olanlara kişisel eğitimlerinin kendi süreci içinde yardım ederek, sınıf için bir Eğitmen olup yeniden sertifikalandırılmak mükemmel bir yoldur. 

 

Bir T.A. olmak için kayıt ücretini yatırmalısınız. Bu, ders materyali, kahve molasını ve mekân tesislerini kullanımı içerir.  Vianna Stibal ile birlikte THInK'in yönetim kurulu hep birlikte her Ö.A.’nı onaylayanlardır.


Ö.A.’lığı pozisyonuna katılmak için, geçerli bir lisans ile katılım sınıfı için önceden Sertifikalı bir ThetaHealing Eğitmeni olmalısınız (öğretme lisansı her 4 yıl sonunda sona erer, yeniden sertifikalandırılmak için dördüncü yıla sahipsiniz, bununla alakalı daha fazla bilgi aşağıdadır). 

 

Usta & Bilim Sertifikalı derecesi olan Eğitmenler seçim süreci içinde bir önceliğe sahiptirler, buna karşın, her Eğitmen başvurmak için bir hakka sahiptir ve seçilebilir. Eğer başvurmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerindeki formu tamamlamanız gereklidir: 

 

 https://www.thetahealing.com/thetahealing-teachers-assistant.html

 

Eğer bir Ö.A. olarak seçilirseniz, sınıf içinde yerinizi garanti eden ve geri ödemez olan kayıt ücretinizi yatırmalısınız. Sınıf başlamadan önce bile, dersi hazırlamak ve dersten sonra sınıfı temizlemek için kişisel zamanınızdan bağışlayarak yardım etmeniz istenecek. Her sabah o gün için görevlerinizin atanacağı bir yerde toplantı yapılacak. Ayrıca grup alıştırmaları boyunca yardım edebilmeniz gerekir.  

Her Ö.A. kendi seyahat düzenlemeleri, konaklama, yemekler, nakliye ve buna benzer ve ayrıca bunlarla sınırlı olmayan kişisel harcamalar için kendileri sorumludur.

 

Habersiz gelmeyin, mevcut sınırlı koltuklara sahip olduğumuzdan bir Ö.A. olarak ya da bir katılımcı olarak yerinizi garanti edemeyiz. Daha önceden bir Ö.A. olmuş olmanız bir Ö.A. pozisyonunuzu veya özel sertifikasyon fiyatını garanti etmez. 

Sertifika Yenilemek

Her 4 yıl tekniğe katılmakta olan herhangi bilgi ile kendinizi güncellemeye devam etmek için bir Eğitmen sınıfını ya da sınıflarını tamamlamalısınız. 

 

Eğer sizin için yeniden belgelendirme zamanı ise, bunu THInK tarafından verilen özel bir sınıf ücreti ile Valensiya’da yapabilirsiniz. 

 

Çoktan bir Eğitmenin Sertifikasyonuna sahip olduğunuz katılmak istediğiniz sınıfları seçerek, bu alan üzerinde bunu yapabilirsiniz. 

 

Kayıt ücretinin % 100’ünü ödemelisiniz, onu bu site üzerinden, daha önceden sahip olduğunuz bir Eğitmen Sertifikası olan bir sınıfa katılmayı seçerek yapabilirsiniz, 

 

Hala 4 yıl süre üzerinde olduğunuzu ve THInK’ten özel sınıf fiyatı alacağınızdan emin olmak için, seminars@thetahealing.com a yazmalı ya da e-postalamalısınız.

Siz bir kere kayıt ödemesini tamamlar tamamlamaz, THInK’e de Ödemeyi tamamlamak için talimatlar ile gele bir e-posta alacaksınız. 

 

Siz yeniden belgelendiriliyorken tüm sınıf materyalleri alacaksınız ve sınıfın tüm günleri sınıfın tüm saatleri boyunca hazır olmalı ve tüm alıştırmalarda yer almalısınız. Eğer zamanın herhangi bir süresini kaçırırsanız yeni diplomanızı alamayabilirsiniz ve yeniden belgelendirmek için sınıfınızı o zaman başka yerde tamamlamalısınız. 

 

Kayıt yapmadan, habersiz gelmeyin, sınıf içinde yerinizi garanti edemeyiz, sınırlı mevcudiyete sahibiz.

Yeniden Sertifikasyon fiyatları:

TEMEL DNA EĞİTMENİ

THInK'ın Ücreti $950USD

+ Registration fee €480  (çeviri dahil)

İLERİ DNA EĞİTMENİ

THInK'ın Ücreti $860USD

+ Registration fee €440  (çeviri dahil) 

DAHA DERİN KAZIN EĞİTMENİ

THInK'ın Ücreti $600USD

+ Registration fee €350  (çeviri dahil)


Burslar

Burs için nasıl başvurulur?

Burslar Vianna Stibal ve THInK’ın yönetim kurulu tarafından verilirler. 

 

Sınıf başlamadan 3 ay önce başvurmalısınız. Resmi ThetaHealing sitesi üzerinden şimdi başvurabilirsiniz:


http://www.thetahealing.com/thetahealing-scholarships.html

 

Kayıt ücretinizi ödemek çok önemlidir. Bu, tekniğe adanmanızı gösterecek. Bu ücret herhangi bir durum altında geri ödenemezdir ve eğitime katılacağınızı teyit etmenizin tek yolu olduğunu netleştirmek için önemlidir. 

Burslar derin başlamasından yaklaşık bir ay önce verilirler. İster kısmi ister tam burs olacağı THInK'ın kararına bağlıdır. Siz ihtiyacınız olan miktarı formun üzerindeki boş yere yazıp rica da bulunabilirsiniz. Neden bir bursa ihtiyaç duyduğunuz ve bir Eğitmen olmak için motivasyonunuz üzerinde odaklanmak önemlidir. Başvuru organizasyonun resmi ThetaHealing sitesinde yer alması ile oradaki formun doldurulması ile mümkün olacaktır. 

 

Bursu alır almaz kayıt ücretini ödemeniz gereklidir ve ayrıca sınıfın her gününden önce ve sonra odayı hazırlamaya yardım etmek amacıyla biraz kişisel zaman bağışlayacaksınız. 

 

Her öğrenci, bir burs ile bile olsa, seyahat düzenlemeleri, konaklama, yemekler, nakliye ve benzerleri gibi fakat bunlarla da sınırlı olmayan tüm kişisel harcamalarını karşılamaktan sorumludur.  

 

Habersiz varmayın, burslu bir öğrenci olarak ya da bir katılımcı olarak bile bu şekilde size yerinizi garanti edemeyiz,  mevcut koltuklarımız sınırlıdır. Seminerler içindeki bir yer siz kayıt ücretini ödeyinceye kadar garantili değildir. Eğer bir burs alırsanız ve sınıflar için mevcut hiç boşluk yoksa girişinize izin veremeyiz ve başka bir yerde belgelendirmek amacıyla başvurmak zorunda olacaksınız.

 

Kayıt ücreti üzerinde bir burs için başvurmanız gerektiği durumda, bu nadiren verilir. info@viannainspain.com a bir e-posta yazmanız gerek. Bu desteği almaya az istisna vardır ve kayıt ücreti için hiç tam bedel burs yoktur.