Vianna Stibal

Vianna Stibal  dünya genelinde ruhsal felsefesini ve meditasyon tekniği ThetaHealing®’i öğreten ünlü bir ruhsal bir öğretmendir.

 

20 yıl öncesinde kendi 9 inç tümörü üzerine bir şifaya tanık olduktan sonra, duyguların ve inançların bizi bir öz, genetik, geçmiş ve ruh seviyesi üzerinde etkilediklerini keşfetti.

 

Nasıl inandığımızı, neden inandığımızı, hayatlarımda problemleri ve hastalıkları nasıl yarattığımızı onları nasıl 


değiştirebileceğimizi ve Yaratıcı’nın doğru planını nasıl anlayacağımızı ve arzu ettiğimiz gerçekliği nasıl yaratacağımızı bulmak için bir süreç geliştirdi.

 

Onun teknikleri beyni anda derin bir teta beyin durumuna götürür. Bu durumu kullanarak, o öğrencilerine Yaratıcı ile bağlantılarını yeniden kurmayı öğretir. Bu bağlantı aracılığıyla, o fiziksel, zihinsel ve duygusal değişikliklerin nasıl kolaylaştırılacaklarını öğretir.

 

O bizlerin Tanrının kıvılcımları olduğumuzu öğretir ve bizlere her birimizin kendi realitemizi nasıl yarattığımızı ve hayatımızın içindeki her şeyin bir amaca sahip olup yine ona hizmet etmekte olduğunu gösterir. Vianna size o amaçları nasıl belirleyeceğinizi, kendinizi nasıl anlayacağınızı ve istediğiniz realiteyi nasıl yaratacağınızı öğretir. 

 

O sadece ThetaHealing tekniğinin öğretilebilir olduğunu keşfetmedi, onun öğretilmesi gerektiğini de biliyor.

 

Vianna tüm ırklardan, inançlardan ve dinlerden halklara öğretmek için tüm dünya üzerinde seminerler yapar. Dünya çapında tahmini bir 300,000 uygulayıcı ile 30 ülke içinde çalışan eğitmenler ve uygulayıcılar eğitti fakat onun çalışması burada bitmeyecek! 

 

Vianna sevgisini eğitimler, kitaplar ve diğerlerine yardım etme aracılığıyla tüm insanlar ve Var Olan Herşeyin Yaratıcısı için paylaşmaya adamıştır. 

Brandy Opfar

Brandy Opfar is Vianna’s youngest daughter who loves being a mother and spending time with family.

 

She's been at the center of the evolving and growth of the ThetaHealing technique and has been a firsthand witness of the miracles you can achieve with love. 

 

Despite heavy workloads and tedious daily tasks, she always does her best to make everyone happy.

 

Her eagerness to please and deep love for this work help keep her focus on the individual needs of everyone who has dealings with THInK's office.

 

Because Brandy does whatever she can to help, she assists in making the environment in the office one of love and accomplishment. She is the Seminar and Website Director for ThetaHealing.com and THInK. 


 Vianna’nın Mesajı 

 

Eylül ayında yeniden İspanya’da olacağım için çok heyecanlıyım. Bu benim için sizinle buluşma ve Yaratıcı ile bağlantınızın gelişmini izleme fırsatı. En iyi öğrenme metodu öğretmektir. Hatırlayın ki hepimiz Yaratıcının kutsal ışığıyız ve kendi gerçekliğimizi yaratabiliriz.