Sertifikasyonunuz için Önemli Bilgiler

İşte sertifikasyonunuz için dikkate almanız gereken bazı önemli bilgiler. Umarız bu yararlıdır fakat eğer daha başka herhangi sorularınız varsa lütfen S&Cbolumu’ müze gidiniz ya da bize info@viannainspain.com ‘da bir e-posta gönderiniz.

Kayıt - Ödemeler

Ödeme planları

THInK sınıflar için ikinci ödemeyi tamamlamak için ek faiz oranları olmadan bir ödeme planı için bir taksit planı öneriyor. 

 

Eğer 20 Mart'tan önce kayıt olursanız, THInK'ın ücretini (ödeme 2) in 3 & 6 ay taksit olarak  ödeyebilirsiniz. 

 

Kayıt yapmak için "Kayıt" ücretini (ödeme 1) tamamlamalısınız, aşağıda yatırımın detaylarını bulacaksınız. 

Yer Ayırtma

 Kayıt yapmak için bu adımları izleyin:

  1. Git: www.thetahealinginstructor.com 
  2. Sınıfı almak istediğiniz dili seçiniz.
  3. Seçilen sınıf "Añadir" düğmesine basarak katılmak istediğiniz sınıfı ya da sınıfları ekleyin. 
  4. Siz hazır olur olmaz alışveriş çizelgenize gidin. Onu sayfanın sağ tarafında bir ikon olarak göreceksiniz.
  5. Adımları takip ediniz

 

İspanya’daki resmi dil İspanyolcadır, böylece bu sitenin de otomatik dili İspanyolcadır. Size yardım etmek için bir bölüm yarattık eğer herhangi şüpheleriniz varsa Burayı tıklayın.

 

Siz kayıt olur olmaz tüm sınıf detayları ile bir teyit e-postası alacaksınız. Lütfen onu dikkatli ve tamamen okuduğunuzdan emin olun. Eğer kaydınızı çoktan yaptıysanız ve bir teyit e-postası almadıysanız lütfen Spam (istenmeyen e-posta) klasörünüzü kontrol ediniz ve eğer orada değilse,  info@viannainspain.com ile en kısa zamanda temas kurun.

 

THInK’e ödeme 2’nin nasıl yapılacağı üzerinde bilgi ile başka bir e-posta alacaksınız. 

Yatırım

Her bir seminer için yatırımın toplam bedeli iki ödemeye bölünmüştür:

  1. İlk ödeme  (ödeme 1) organizasyona koordinasyonu ve kaydı kapsar. O Euro olarak yapılır ve onu doğrudan LiveTheta Koordinatörüne ödemelisiniz. kayıt bolumunde  fiyatları ve mevcudiyeti danışabilirsiniz.
  2. İkinci ödeme (ödeme 2) sınıfın maliyetini kapsar. O Amerikan Doları olarak yapılır ve doğrudan THInK’e ödenir. Siz kayıt ödemenizi tamamlar tamamlamaz sınıfta bulunacağınız teyit edilir. THInK'ın Ücreti Paypal aracılığıyla ödemek için bir bağlantı ile bir e-posta alacaksınız. Eğer bir ödeme planı isterseniz ( taksitli ödemeler için) kayıt ödemeniz tamamlanır tamamlanmaz onun için doğrudan THInK’e sorabilirsiniz. 

 

Sınıflardan herhangi birini girmek için yatırım ödemelerini %100 tamamlamak gereklidir.  

 

Bu, ödeme 1 (LiveTheta) ve ödeme 2 (THInK) ’i %100 tamamlamak zorunda olduğunuz anlamına gelir. 

Ödeme Yöntemleri

PayPal. PayPal.com web sitesinde bir hesap yaratın ve tüm ödemelerinizi kolaylık, rahatlık ve güvenlik ile yapın. Eğer onun nasıl çalıştığı üzerinde sorularınız varsa lütfen onların web sitesini ziyaret ediniz ya da bize info@viannainspain.com a bir e-posta gönderiniz size memnuniyetle yardım edeceğiz. O, kaydolmak ve ödemelerinizi THInK’e yapmak için en hızlı ve en güvenli yoldur. 

 

Bank Havaleleri. Bankanın transferinin bilgini bizden sormalısınız ve sınıfın başlangıcından 10 çalışma günü önce işlemi yapmalısınız. Kayıt ücreti için banka transfer bilgilerini almak için, bu site aracılığıyla kaydolun ve alışveriş çizelgenizdeki o ödeme metodunu seçin Burayı Tıklayın   

Sınıfın başlangıcından 10 çalışma günü önce işlemi yapmayı unutmayın!

 

Kredi Kartları.  THInK'in ödemesini sadece kredi kartı ile ve sadece her bir sınıfın Ön-Kaydı boyunca yapabilirsiniz. İşlemin başarılı olması için önceden bankanızı ve katıldığınız seminerlerin sayısına karşılık gelen bedeli hesabınıza geçirmek/ücretlendirmek için yetkili THInK’i aramalısınız. Bu ön-yetki bankacılık güvenliğinden dolayı gereklidir, ödeme Amerika’da yapılır ve bankaların olası hilelerden kaçınmak için işlemi bloke ettikleri çok yaygındır. Eğer kartınız ödemeyi reddederse sınıfa giremeyebilirsiniz. İşlemi yetkilendirmek için önceden bankanızı arayarak ödemenizin problem yaratmamasını için sağduyulu davranın. İşlem borç kartları ile yapılamaz. 

 

NAKİT ÖDEMELERİ YOK

 

Canlı Theta’ya Ödeme 1 yalnızca PayPal ya da banka havalesi aracılığıyla yapılabilir.

Geri Ödeme Yoktur

KAYIT ÜCRETİ, BİR KERE ÖDENDİĞİNDE BİR DAHA HERHANGİ BİR DURUMDA GERİYE ÖDENMEZ (LiveTheta ÖDEME 1 )

 

Kayıt Ücretiniz koordinasyon maliyetlerini kapsar, size sınıf içinde bir yer ayırır ve ders materyallerinizi garanti eder. Bu, sınıfların başlangıcından öncedir, bu nedenle ödeme geri ödenmez.

 

Eğer kişi Hiç Gelmezse ( NO SHOW) de Geri Ödeme Yapılmayacaktır ( NO REFUNDS). Bununla beraber öğrenciler arzu ettikleri sürece gelemedikleri Kayıt Ücretini sertifikalandırılmak isteyen ve koşulları sağlayan başka bir öğrenciye transfer edebilirler. Transferi  info@viannainspain.com en geç 25 Mart daha geç olmadan haber vermelisiniz.  

 

Sınıf ödemesinin yeniden değerlendirilmesine ilişkin belirli durumunuzu THInK Genel Merkezine sunmalısınız. Buna rağmen geri ödemeler nadiren verilirler ve kesin beklentiye girilmemelidir.

Seminerden Önce

Ön-Kayıt Günü

Las Arenas Balneario otelinin lobisindeki ağırlama masasında THInK için olası ödemeleriniz tamamlanabilsin ve sınıf materyalleriniz alınsın diye bir Ön-kayıt başlatılacaktır. Sizlere ödemelerinizi bu günden önce tamamlamanızı tavsiye ederiz. Ödemeler resmi ThetaHealing sitesini kullanarak kredi kartı ya da PayPal ile toplanacaklar. Eğer ödemeleriniz önceden tamamlanırlarsa böylece sadece sınıfa gelebilir ve sertifikasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. 

Temel DNA Eğitmeni 

21/08/2020 18:00 to 20:00hrs

İlişkilerinizi Geliştirmek 2 & 4 Eğitmenliği 

onaylanacak

 

Ön-kayıt esnasında garanti edemeyeceğimiz ama eğer sınıf içinde boş koltuklar olduğu sürece sınıflar için halen kaydolabilirsiniz. 

 

Ödemeler yalnızca Kredi kartı ya da PayPal ile yapılabilir. 

Hiçbir nakit ödemesine izin verilmez.

 

Kayıt Günü

Temel DNA Eğitimcisi                                                       22.08.2020      07:00 - 8:40

İleri DNA Eğitimcisi                                                            27.08.2020     07:30 - 8:40

Daha Derin Kazın                                                               31.08.2020     07:00 - 8:40

GYR 2: Se ve Eşin Eğitmenliği                                           03.09.2020     07:30 - 8:40

 

GYR 4: Sen ve Dünya Eğitmenliği                                    05.09.2020     07:30 - 8:40

 

Ön-kayıta gitmeyi son derece tavsiye ederiz. Bu, her sınıfın ilk günü sınıfa saat 8:30’ta ( en geç) varmanıza izin verir.

 

Ödemelerinizin basılı bir kopyasını yanınızda getirmeyi HATIRLAYIN.

 

Kayıt esnasında:

  1. Bir set El Kitabı: Biri Uygulayıcıların, Diğeri Eğitimcilerin
  2. Adınız ile organizasyon için bir İsim Etiketi 
  3. Eğitmenliklerin Kontratını ya da Uygulayıcıların Feragatini alacaksınız.

 

Sınıf boyunca tüm zamanlarda İsim Etiketinizi takmalısınız. Her gün sınıfın başlangıcında onu toplamak ve sonunda onu geri vermek gereklidir. Bu kayıpları önler ve zamanında vardığınızı ve onun bitişinden önce sınıftan ayrılmadığınızı doğrular. Sertifikasyonunuzu sadece tüm program boyunca her gün sınıfa katılarak alabilirsiniz.

Başka Dillere Çeviri

Tüm sınıflar İngilizce olarak verilirler.

İspanyolcaya tercüme ardıldır ve ücretsizdir ve ana konuşmacılar üzerinde İngilizce ile müdahale etmez. 

 

Ekstra bir ücret ile aşağıdaki dillere çeviri sunuyoruz. Önceden istenmedikçe çeviri donanımının mevcut olacağını garanti edemediğimiz için çeviri için ödeme yapmak için son an Kayıt sırasındadır. Mevcut diller:

 

Çevirmenlerimiz ile ilgili daha fazla bilmek için Ceviriler/DigerDiller bölümümüze gidiniz. 

 

 

Talep edilebilinecek diller için 15 Şubat 2019'dan önce kayıt yaptırarak o dilin hazırlanması için en az 10 aynı dilde çeviri talep eden kişiye ihtiyaç vardır. Eğer bu tercümelerden herhangi birine ihtiyacınız varsa yerinizi bekleme listesi üzerinde yerleştirmek için lütfen bize info@viannainspain.com a bir e posta gönderiniz ve eğer dil teyit edilirse ve teyit edildiğinde sizinle irtibat kuracağız. 

 

Eğer diliniz burada değilse, sizin için bir grubun ve tercümanın olasılığını doğrulamak için lütfen bizimle info@viannainspain.com da irtibat kurunuz. 

Sertifikanız

 Eğitmenin Sertifikası içinde gözükecek olan isim uygulayıcı profilinizin üzerinde olan isimdir.

 

Onu doğrulamak için bir dakika ayırın. Eğer onun farklı şekilde gözükmesini isterseniz, profil bilgilerinizi 30 Mart'a kadar daha geç olmadan değiştirmelisiniz. Sizin için isminize ya da profilinize herhangi bir değişiklik yapamayız.

 

Profilinizi girmek için www.thetahealing.com a gidin ve "LOGIN (GİRİŞ)" düğmesinin yanındaki bilgilerinizi doldurun.

 

Eğer şifrenizi hatırlamazsanız "Giriş bilgilerini unuttun?" tıklayın ("Şifre" kutusu altında) ve adımları takip edin.

 

Kullanıcı isminizi hatırlamazsanız, customerservice@thetahealing.com a bir e-posta gönderiniz. Konu satırındaki ThetaHealing kelimesini kullanmayı unutmayın böylece THInK’te e-postanızı alabilsinler. E-posta gövdesi üzerinde "(isminiz) için şifreyi ve kullanıcı adını unuttum"a yazabilirsiniz. 

Sınıf Esnasında

Saatler ve Dakiklik

Sınıflar NET saat 9:00’da başlar ve saat 17:00’de biter.

 

Size bir sınıfın başlamasından 30 dakika önce varmanızı tavsiye ederiz.

DAKİKLİK ÇOK ÖNEMLİDİR. Her bir öğrenci kahve ve öğle yemeği molalarının başlamasında ve sonunda derse başlamak üzere zamanında olmaktan sorumludur.

 

SERTİFİKASYONUNUZU ALMAK İÇİN İSTİSNA OLMADAN TÜM PROGRAM BOYUNCA SINIFIN HER GÜNÜ KATILMALISINIZ. Kalışınızı gerektiği şekilde planlayın!

 

Seminer odasına kapılar saat 8:30’da açılırlar. Bu zamandan önce girmenize izin verilmez. Kapılar saat 17:30’da kapanırlar. Bu zamandan sonra kalmanıza izin verilmez.

 

Koltuklara rezervasyonu yapmak ya da arkasında sahiplendiğiniz herhangi bir eşyanızı bırakmak yasaktır. 

 

Kaybolan mallarınız için sorumlu değiliz.

Ders El kitapçıkları

1 Uygulayıcıların el kitabını ve 1 Eğitmenlerin el kitabını alır.

 

Ders El Kitaplarınızı kaydolduğunuz dilde alacaksınız.

 

Eğer ders el kitaplarınızı başka bir dilde isterseniz fakat bu dile tercümeye ihtiyacınız yoksa lütfen siz kayıt ödemenizi tamamladıktan sonra, ders el kitaplarınızı istek dilinizde istemek için bize info@viannainspain.com ‘a Lütfen 15 Ağustos'tan önce bir e-posta gönderin. Yalnızca eğer o mevcut ise materyalinizi (sadece 1 set) istek dili içinde alacaksınız, eğer istediğiniz dil güncel çeviriye sahip değilse size uygun bir alternatifini vereceğiz. Ders el kitaplarınızın dilini sizinle teyit ettikten sonra artık bir daha onları sınıf kaydında başka bir dile değiştirmek için size izin verilmeyecektir. 

 

Kahve Molası ve Öğle Yemeği Zamanı

 

Seminerin içine dâhil edilen, saat 11:00’da standart bir Kahve Molası olacak. Saat 13:30’da bir saat Öğle Yemeği Arası olacak.

 

Öğle yemeğinin maliyeti seminer fiyatı içine dâhil değildir ve her bir öğrenci kendi yemeklerinden sorumludur.

HERHANGİ BİR DURUM ALTINDA HER BİR SINIFIN SONUNDAN ÖNCE AYRILAMAZSINIZ. SINIFIN SON GÜNÜNDE SERTİFİKANIZI ALMAK İÇİN SAAT 17:00’DA YER ALACAK OLAN MEZUNİYETTE HAZIR BULUNMALISINIZ.

Konaklama

Kalışınızın maliyeti seminerler içine dahil edilmemiştir. Balneario Las Arenas Otel organizasyon için özel bir indirim oranı sunar. Onların web site sini girin ve oranlar ve yer mevcudiyetleri hakkında aradığınızda Promo: THETA18 girin ve özel teklifler bulacaksınız. 

 

Valensiya’da birçok farklı kalacak yer bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi bulmak için mekan bölümümüzü ziyaret ediniz (buraya TIKLAYIN)

Sizi İspanya’da görmekten ve kariyeriniz için bir ThetaHealing Eğitmeni olarak bu çok önemli adımı atarken size katılmaktan çok mutlu olacağız!

Eğer İspanya’da Eğitmenler Sertifikasyonu ile ilgili hala herhangi şüpheleriniz ya da sorularınız (saatler, maliyetler, mekan, vb.) varsa lütfen bizimle info@viannainspain.com a bir e posta göndererek irtibat kurunuz, teşekkürler.

BU HARİKA DENEYİMİN PARÇASI OLUN. TETAHEALING İLE DÜNYAYI BİRLEŞTİRELİM!