İspanya’da Sertifikasyon

Bu web sitesi üzerindeki bilgi sadece Vianna Stibal’ın Valensiya, İspanya 2018’da uygulayacağı Eğitmenlikler Sertifikasyonu ve seminerleri için tasarlanmıştır.

 

Eğer Vianna Stibal’ın öğreteceği diğer yerler ve mekânların bilgisini isterseniz,  www.thetahealing.com resmi web sitesini ziyaret edin.

SERTİFİKASYONA NASIL KATILABİLİRİM?

To attend the certification you must comply with the prerequisites of each class, pay your registration fee and the corresponding THInK's fee. 

 

Prerequisites of the clases that  Vianna Stibal will impart in Valencia, Spain 2019:

Seminerler

Ön koşullar


TEMEL DNA EĞİTİMCİLERİ

TEMEL DNA, İLERİ DNA & DAHA DERİN KAZIN UYGULAYICILAR.

 İLERİ DNA EĞİTİMCİLERİ

 

TEMEL DNA, İLERİ DNA & DAHA DERİN KAZIN UYGULAYICILAR + TEMEL DNA EĞİTMENLERİDAHA DERİN KAZIN EĞİTMENLERİ

TEMEL DNA, İLERİ DNA & DAHA DERİN KAZIN UYGULAYICILAR + TEMEL DNA EĞİTMENLERİ & İLERİ DNA EĞİTMENLERİİLIŞKILERINIZI GELIŞTIRMEK 2:  SE VE EŞIN EĞITMENLIĞI

TEMEL DNA, İLERİ DNA, DAHA DERİN KAZIN & İLIŞKILERINIZI GELIŞTIRMEK 2:  SE VE EŞIN EĞITMENLIĞI UYGULAYICILAR + TEMEL DNA, İLERİ DNA & DAHA DERİN KAZMA EĞİTMENLERİİlişkilerinizi Geliştirmek 4:  Sen ve Dünya Eğitmenliği

TEMEL DNA, İLERİ DNA, DAHA DERİN KAZIN & İLIŞKILERINIZI GELIŞTIRMEK 4:  SEN VE DÜNYA UYGULAYICILAR + TEMEL DNA, İLERİ DNA & DAHA DERİN KAZMA EĞİTMENLERİBİR TETAHEALING EĞİTMENİ OLARAK SERTİFİKALANDIRILMAK İÇİN NEYE İHTİYACIM VAR?

Bir ThetaHealing Eğitmeni olarak sertifikalandırılacak tüm seminerler sadece ThetaHealing’in Kurucusu Vianna Stibal tarafından öğretilirler.  Temel DNA ve İleri DNA uygulayıcısının seminerlerini tamamladıktan sonra, ThetaHealing Uygulayıcısı bir Temel DNA ve İleri DNA Eğitmeni olmak için ön koşullara sahip olur. Herhangi bir başka Eğitmenin seminerine katılmaya yeterlik kazanmak için önce seminerin ön koşullarına karışık gelen ile uyuşmalısınız.

NASIL BİR BURS ALABİLİRİM?

ThetaHealing®’de hayallerimize ulaşmak için geri vermeye inanırız ve bazen hayallerinize ulaşmak için sadece biraz yardıma ihtiyaç duyduğunuzu biliriz.

 

Seminerlerimize bir burs programı sunarız. Enerjinin bir takası olması gerektiğine ve küçük bir ücret gerektirebileceğine inanırız. THInk’ten bir burs alırsanız, katılmak istediğiniz seminere karışık gelen kayıt ücretini tamamlamalısınız. Bir burs için başvurmak amacıyla aşağıdaki link üzerinde formu doldurmalısınız: Burs Başvurusu 

EĞER ÇOKTAN BİR TETAHEALING EĞİTMENİ İSEM SERTİFİKALANDIRILMAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Bir Öğretmen Asistanı olarak katılabilirsiniz. Öğretmen Asistanı ThetaHealing Eğitmenleri sınıflarını çoktan almış olan ve Vianna onları gruplar ya da eşler halinde çalıştırdığında diğer öğrencilere yardım ederek sınıfta yer alan kişidir. Bir Öğretmen Asistanı olmak amacıyla başvurmak için aşağıdaki link üzerindeki formu doldurmalısınız: Öğretmen Asistanı Başvurusu

 

Eğer bir Öğretmenin Asistanı olmak için başvuruyorsanız sonuçta onlardan biri olarak onaylanacağınızın hiç bir garantisi yoktur. Eğer onaylanırsanız THInK‘ın sizi yönlendireceği ücreti ve yardım edeceğiniz seminere kayıt ücretini hala ödemeye ihtiyacınız vardır. Yeniden sertifikalandırılarak da düzenli bir öğrenci olarak da sınıflara katılabilirsiniz. 

NASIL YENİDEN SERTİFİKALANDIRILABİLİNİRİM?

Eğitmenin Sertifikasyonu 4 yıl sürer. Bu süreden sonra öğretmeye devam etmek için düzenli bir öğrenci olarak ya da bir Öğretmen Asistanı olarak karşılık gelen Eğitmenin seminerine giderek yeniden sertifikalandırılabilinirsiniz.

 

Sertifikalandırılmanız geçerli olur olmaz seminerlerden herhangi birini öğretebilmek için THInK’ın Enstitüsüne ya da herhangi bir başka kuruma yönelik ne lisans ücreti ne de finansal taahhüt yoktur. Diğer yeniden sertifikalandırma için THInK ile irtibat kurun. 

BU SERTİFİKALANDIRMA NEREDE YER ALACAK?

Eugenia Viñes, 22-24, Valensiya 46011’de yerleşik tarihi Balneario las Arenas otelinde yapılacaktır. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın. 

SINIFLARIN PROGRAMI NEDİR?

Sınıflar saat  9:00’da saat 17:00’ye kadar yer alırlar. Sizden zamanında orada olmanızı rica ederiz!

 

15 dakikalık bir standart Kahve Molası ve öğle yemeği yemek için bir serbest saat olacak (öğle yemeği seminer içinde dahil değildir).

YA KAYIT SAAT KAÇTA?

Sınıfın her ilk günü 7:15’den 8:40’a kadar. Her iki ödemelerinizin (kayıt + THInK’in ücreti) tamamlanmasını teyit etmeniz gerekeceği kayıt alanında öğrenciler kayıtlarını yapacaklardır ve materyallerinizi ve isim etiketinizi alacaksınız. 

ÖN-KAYIT NEDİR?

Kaydın daha hızlı gitmesini sağlamak için, isteyen o öğrenciler ödemelerinizi (kayıt  + THInK’ın ücretini) teyit edebileceğiniz ve materyallerinizi alabileceğiniz ön-kayda katılabilirler. Bu şekilde sınıfın ilk günü 8:30 yerine saat 7:15’da ulaşabilirsiniz ve kuyruklardan kaçınabilirsiniz.

ÖN-KAYIT PROGRAMI

Temel DNA Eğitmeni 

21/08/2020           18:00 to 20:00hrs

İlişkilerinizi Geliştirmek 2 & 4 Eğitmenliği 

02/09/2020           19:00 to 20:00hrs