İLERİ DNA Eğitmenliği

17-19 Eylül 2018

Faaliyet Yeri

Valensiya Balneario Las Arenas Oteli

Eugenia Viñes, 22-24,

Valencia 46011 

reservas@hotel-lasarenas.com

hotelvalencialasarenas.com

+34 963120600


Eğitmen Vianna Stibal

AÇIKLAMA

 

Bu seminer Sertifikalı bir ThetaHealing® Eğitmeni olma aracılığıyla İleri Uygulayıcı seminerlerini öğretmek amacıyla ThetaHealing® Uygulayıcılarını hazırlamak ve belgelendirmek için tasarlanmıştır! O aynı zamanda ThetaHealing®’in gerçekten nasıl çalıştığını anlamak ve bu muhteşem tekniğin daha derin bir anlayışı aracılığıyla kişisel gelişim için de mükemmel bir fırsattır.

 

İleri Eğitimciler sınıfı Varoluşun Yedi Seviyesini detaylı olarak anlayacak şekilde gerçekten derine inip tüm seviyeler üzerinde bu çalışmanın çok daha fazla net ve etkili şekilde yapılmasını sağlar.

Seminer üzerinde İleri Uygulamacılar sınıfının hızlı bir şekilde tekrarı yapılıp ThetaHealing®’in uygulamalarının gücünü ve etkinliğini artıracak şekilde onun orijinal felsefesinden zaman içinde daha fazla gelişen yeni ek bilgiler paylaşılacaktır.

 

Bu şifa uygulamaları Eğitmene genetik bir DNA seviyesi üzerinde şifalandırmak için rehberlik ederler! Küçük gruplarla, Öğrenciler Vianna’nın Deneyimli Eğitmenlerinin Denetimi altında bu seminer alıştırmaları için gerekli olan öz ve temel yapı taşlarını öğretmeyi ve bu metodu sunmayı ve onun kendi gruplarında nasıl çalıştığını uygulamayı başlarlar. 

 

Bir eğitimci olarak, bu seminer, size işbirliğinin en saf ruhu ile öğrencilerinizi nasıl eğiteceğinizi öğrenirken sabır ve kendinizi ve başkalarını onurlandırmayı kazanacaksınız. Seminerin sonunda bir İleri ThetaHealing® Eğitmeni olmak için hazırlanacaksınız.

 

Kayıttan sonra bir İleri ThetaHealing® Eğitmen - Eğitimcinin El kitabı metni alacaksınız. Herhangi ek sorular ya da aklınızda kalan şeyler için  customerservice@thetahealing.com ile irtibat kurmakta özgür hissediniz.

NEDEN KATILMALISIN?

 

Tüm Eğitmenler gidip Tekniği öğretmeseler de bazıları sadece kendileri, aileleri ve arkadaşları üzerinde uygulamak üzere bu tekniği öğrenmektedirler!

 

Alıştırmalar, sizi geride tutmakta olan eski kırgınlıkları, yeminleri ve taahhütleri nasıl temizleyeceğinizi öğrenmeyi; dramanın, içerlemelerin, kıskançlığın ve öfkenin nasıl birer beşinci seviye elementi olduğunu ve nasıl önemli zaman ve enerjinizi tükettiklerini öğrenmeyi içerir. 

Öğrenci-öğretmen dinamiklerinin iç çalışmasını ve seminer içindeki “problemli çocuklar” ile zor durumları nasıl karşılayabileceğinizi öğrenin. 

Negatif olaylardan ve geçmiş travmadan geriye kalmış olan herhangi bir serbest gezen hafızaları temizleyin. Rahimdeki bebeğe sevgi gönderin. Kırık Ruh’u ve daha fazlasını onarın!

 

Eğitmen bu semineri öğrettiğinde, öğrencilerinin değişimini izleyecek ve Dünya’daki en muhteşem ve sevgi dolu kişilerden bazılarına dönüştüklerini göreceklerdir.

 

Bu çalışmayı paylaşmanızı ve sizi hepinizi yakın gelecekte ThetaHealing® Eğitmenleri olarak karşılamayı bekleriz! 

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA & Daha Derin Kazın Uygulamacıları  & Temel DNA Eğitmenliği. 

İspanya’daki bazı eğitmenlerin, Eğitmenlik Sertifikalandırma Sınıflarına katılabilmeniz için sizi hazırlamak üzere oluşturdukları yaklaşan bazı ThetaHealing sınıflarını inceleyebilirsiniz:

www.thetahealing.com

PROGRAM

 

Dersler 9:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.11:00’da kahve ve çay molamız ve 13:30’da bir saatlik öğlen meyeği molamız mevcuttur. *

 

*Her sınıf katılımcısı kendi konaklaması ve gıdası için kendisi sorumludur. 

Yatırım

Kayıt ücreti: 440€ 

+ Seminer/ THInK'in Ücreti: $1,160 USD