ThetaHealing Classes

Vianna Stibal & Brandy Opfar tarafından Valensiya’da verilecek olan


Vianna Stibal, ThetaHealing tekniğiyle kişisel gelişimlerinde bir sonraki adımı atmaya hazırlanan ve diğerlerinin de muhteşem ThetaHealing ağacını keşfetmesine yardım ve rehberlik etmek için fırsata sahip olacakları ThetaHealing Eğitmenleri sınıflarını öğreteceği İspanya’nın güzel bir şehri olan Valensiya’ya geri geliyor. 

 

Temel ve İleri üzerine sertifikalandırmalarına ek olarak 2018’de bu yıl, o size ThetaHealing Ustalık derecenizi elde etmeye yönlenmeye yardımcı olan bir sınıfı, Daha Derin Kazın seminerini öğretecek. 

 

Dahası Vianna’nın en küçük kızı Brandy Opfar,  bu sene Valencia’ da Bolluk&Bereket Yaratımı eğitimi veriyor olacak.

VALENSİYA’DAKİ DERSLERİN DETAYLARI

Program

 

Kayıt günü: 7:30 - 8:50 arası

Ders odasının açılması: 8:30

Ders zamanı: 9:00 - 17:00 arası

Dersin yapıldığı odanın kapanması: 17:30

Ön-kayıtlar Temel DNA: 19:00 - 21:00 arası

Ön-kayıtlar Daha Derin Kazin: 18:00 - 19:00 arası

 

Mekân

Hotel Balneario Las Arenas Valencia

Eugenia Viñes 22-24,

46011 Valencia, Spain

Conference room: Cronos + Centauros + CalipsoTEMEL DNA EĞİTMENİ

12 Eylül ile 15 Eylül 2018 arası

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA & Daha Derin Kazın Uygulamacıları

Bu seminer sertifikalı bir ThetaHealing® Eğitimcisi olma aracılığıyla Temel Uygulayıcılar seminerlerini öğretmek amacıyla ThetaHealing® Uygulayıcılarını hazırlamak ve belgelendirmek için tasarlanmıştır!

 

Tüm öğrenciler ThetaHealing seminerleri öğretmeyecek olsalar da, ThetaHealing®’ in gerçekte nasıl işlediğini görmek ve bu şaşırtıcı tekniğin daha derin bir anlayışı aracılığıyla kişisel gelişim için mükemmel bir fırsattır.

İLERİ DNA EĞİTMENİ

17 Eylül ile 19 Eylül 2018 arası

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA & Daha Derin Kazın Uygulamacıları & Temel DNA Eğitmenliği

Bu seminer ThetaHealing® İleri Uygulayıcı seminerini öğretmek amacıyla ThetaHealing® Uygulayıcılarını hazırlamak ve sertifikalandırmak için tasarlanmıştır!

 

Bu eğitim kişisel olarak Vianna Stibal tarafından rehberlik edilen Düzlemler ve Tüm Var Oluş aracılığıyla sizin şifaya olan kişisel yolunuza devam etmenize ve Varoluşun Yedi Düzlemini derinlik içinde keşfetmenize izin verir.


DAHA DERİN KAZIN EĞİTMENİ

20 Eylül ile 21 Eylül 2018 arası

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA & Daha Derin Kazın Uygulamacıları + Temel DNA, İleri DNA Eğitmenliği

 

Eğitimciler Seminerinde, kazı çalışmasının 8 yolunu, inanç çalışması içindeki yapılacak ve yapılmayacakların kurallarını, doğru şekilde nasıl kas testi yapacağınızı ve başarılı bir inanç çalışması seansına nasıl sahip olunacağına dair Vianna’nın faydalı tavsiyelerini inceleyeceksiniz.

 

Bu seminer, siz ister semineri diğerlerine öğretmeye karar verin ister vermeyin ThetaHealing içindeki Kazı ve İnanç Çalışması Tekniğini kullanan herhangi biri için faydalıdır. 

YARATIM VE BOLLUK EĞİTMENİ

23 Eylül ile 24 Eylül 2018 arası

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA , Daha Derin Kazın &  Yaratım  Ve Bolluk Uygulamacıları + Temel DNA, İleri DNA, Daha Derin Kazın Eğitmenliği

ThetaHealing’de yaratım kavramı,  Var-Olan-Herşeyin-Yaratıcısı’nın gücünü kullanarak fiziksel olarak bir şeyi yaratmanın mümkün olduğu İnancıdır.

 

Yaratım & Bolluk Seminerinin Eğitimcisi olarak, sizlere Vianna tarafından bu değerli semineri en iyi yolla öğrencilerinize öğretebilmeniz için özel yönlendirme yapılacaktır.