ThetaHealing® hakkında

ThetaHealing Nedir?

ThetaHealing® düşünce ve dua üzerinde odaklanan bir tekniktir. ThetaHealing® doğal sezgimizi kullanmayı çalıştırarak Herşeyin Yaratıcısının koşulsuz sevgisine dayanarak, onun “işi” yapmasına gözlemci olmaktır. "Theta" durumunu hayatımıza dahil etmek için beyin dalga döngümüzü değiştirerek, anlık fiziksel ve duygusal şifa yaratan Herşeyin Yaratıcısını fiili olarak gözlemleyebileceğimize inanırız.

THInK nedir ya da kimdir?

THInK ThetaHealing’in Bilgi Enstitüsüdür, ThetaHealing’in ana ofisidir ve o 2008’de Vianna Stibal ve onun iş ekibi tarafından kuruldu. Eğer onlarla irtibat kurmak isterseniz işte onların bilgisi:

 

29048 Broken Leg Road

Bigfork, MT ABD  59911

(+1) 406.206.3232
FAKS: (+1) 406.206.4669

Çalışma saatleri: Sabah 9- Akşam 5 (Standart Dağ Zamanı, ABD)

 

www.thetahealing.com                 www.thetahealinginstituteofknowledge.com

Vianna Stibal kimdir?

Vianna Stibal dünya genelinde ruhsal felsefesi ve meditasyon tekniği, ThetaHealing®’i öğreten ünlü bir ruhsal öğretmendir. Vianna ile ilgili daha fazla bilgi için burayı tıklayın.  

Bir ThetaHealing Eğitmeni olarak belgelendirmek için neye ihtiyacım var?

Bir ThetaHealing Eğitmeni olarak Sertifikalandırılacak tüm seminerler sadece ThetaHealing’in Kurucusu, Vianna Stibal tarafından öğretilirler. Temel DNA, İleri DNA ve Daha Derin Kazın  uygulayıcıların seminerlerini tamamladıktan sonra, ThetaHealing Uygulayıcısı, bir Temel DNA, İleri DNA veya Daha Derin Kazın Eğitmeni olmak için önkoşullara sahiptir. Herhangi bir başka Eğitimcinin seminerine katılmak yeterlik kazanmak için önce seminerin önkoşullarına karşılık gelen şeye uymalısınız.

Nasıl yeniden belgelendirebilirim?

Eğitmenlikler Sertifikasyonu 4 yıl devam eder. Bu süreden sonra öğretmeye devam etmek için bir Öğretmen Asistanı olarak ya da düzenli bir öğrenci olarak Eğitmenlerin seminerine karşılık gelene giderek yeniden belgelendirebilirsiniz. Sertifikasyonunuz geçerli olduğu sürece seminerlerden herhangi birini öğretebilmek için THInk’in Enstitüsüne ya da herhangi bir başka kuruma yönelik ne lisans ücreti ne de finansal taahhüt yoktur. Diğer yeniden belgelendirme seçenekleri için THInK ile irtibat kurunuz.