Ödeme Detayları

LiveTheta bu organizasyonun koordinatörüdür.

THInK ThetaHealing Bilgi Enstitüsüdür, Vianna Stibal’ın ana ofisidir.

Biri koordinatöre (LiveTheta) ve diğer biri THInK’e olmak üzere iki ödeme yapmak gereklidir. 

 

Ödemelerin para birimi ile ilgili ya da yatırımın toplam bedeli ile ilgili şüphelerinizi aydınlatmak için aşağıdaki bölümü hazırladık.  

 

Siz kayıt ücretini ve THInK’in ücretini tamamlar tamamlamaz belgelendirdiğiniz sınıflara ait olarak vermek için herhangi bir yüzde veya herhangi bir yıllık/aylık ücret ödemek zorunda değilsiniz.

YATIRIMIM NASIL ÇALIŞIR? BEN NE ÖDÜYORUM?

Her bir seminer için yatırımın toplam bedeli iki ödeme olarak bölünür:

  1. İlk ödeme (ödeme 1) organizasyona koordinasyonu ve kaydı kapsar. O Euro olarak yapılır ve onu doğrudan  LiveTheta Koordinatörüne ödemelisiniz. Kayıt bölümünde fiyatlar hakkında ve yer var mı diye danışabilirsiniz
  2. İkinci ödeme (ödeme 2) dersin maliyetini kapsar. O Amerikan Doları olarak yapılır ve doğrudan THInK’e ödenir. Siz kayıt ödemenizi tamamlar tamamlamaz sınıftaki varlığınız teyit edilir. Paypal THInK'ın Ücreti aracılığıyla ödemek için bir bağlantı (link) bulunan bir e-posta alabileceksiniz. Eğer bir ödeme planı isterseniz kayıt ödemenizi tamamlar tamamlamaz onun için doğrudan THInK’e sorabilirsiniz. 

 

Nakit ödemelere izin verilmez. 

 

Sınıflardan herhangi birine girmek için yatırım ödemelerini %100 tamamlamak gereklidir. Bu, ödeme 1’i (LiveTheta) ve ödeme 2’yi (THInK) tamamlamak zorunda olduğunuz anlamına gelir. 

KREDİ KARTI İLE ÖDEYEBİLİR MİYİM?

Kayıt ücreti sadece PayPal ya da Banka Transferi ile ödenebilir. Kaydolmak ya da ödemek için burayı tıklayın

 

THInK'ın ödemesi tercihen PayPal ile yapılmalıdır. Eğer kredi kartı ödemek isterseniz sadece önden tamamlanan kayıt ücretiniz sayesinde her bir sınıfın kaydında ya da Ön-kayıt boyunca böyle yapabilirsiniz.

 

Başarılı olacak ödeme işlemi için katıldığınız seminerlerin sayısına karşılık gelen bedeli hesabınızı ücretlendirmek için yetkili THInK’i ve önceden bankanızı aramalısınız. Bu ön-yetki bankacılık güvenliğinden dolayı gereklidir, ödeme Amerika’da alınır ve bankaların hileden kaçınmak için işlemi blokladıkları çok yaygındır. Kartınızın ödemeyi reddetmesi durumunda sınıfa giremeyebileceksiniz. İşlemi yetkilendirmek için bankanızı önceden arayarak ödemeniz ile sorun yaşamaktan kaçının. İşlem borç kartları ile yapılamaz.

BİR BANKA TRANSFERİ İLE ÖDEYEBİLİR MİYİM?

Banka transferinin bilgisi için sormalı ve sınıfın başlamasından 10 iş günü önce işlemi yapmalısınız.

 

Kayıt ücreti için banka transfer bilgisini almak için bu site aracılığıyla kaydolun buraya tıklayın ve alışveriş çizelgeniz üzerindeki o ödeme metodunu seçin.

VERDİĞİM HER BİR SINIF İÇİN ÖDEME YAPMAK ZORUNDA MIYIM?

Sertifikasyon seminerinizi bitirir bitirmez ve tüm ödemelerinizi tamamlar tamamlamaz, ThetaHealing öğretmeye başlayabilirsiniz. Herhangi bir verilen sınıf için THInK’e eğitimcinize herhangi bir başka ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Her 4 yıl bilginizi güncellenmiş tutmak için yeniden sertifikalandırılmalısınız.

 

Vianna’nın dünya çevresinde verdiği sınıflardan herhangi birinde bir Öğretmen Asistanı olmak için olasılık ya da özel bir yeniden sertifikalandırma ücreti sunuyor olacağız. Daha fazla detaylar için, zaman geldiğinde, customerservice@thethealing.com ‘a bir eposta gönderebilirsiniz. 


Temel DNA Eğitmeni 

Kayıt Ücreti* €480 +

THInK $1,250 USD

 

*Bu, bu site üzerinde ödeyebildiğinizdir.

İleri DNA Eğitmeni

Kayıt Ücreti* €440 +

THInK'in Ücreti $1,160 USD

 

*Bu, bu site üzerinde ödeyebildiğinizdir.

Daha Derin Kazın Eğitmeni 

Kayıt Ücreti* €350 +

THInK'in Ücreti $800 USD

 

*Bu, bu site üzerinde ödeyebildiğinizdir.

İlişkilerinizi Geliştirmek 2: Se ve Eşin Eğitmenliği 

Kayıt Ücreti* €350 +

THInK'in Ücreti $800 USD

 

*Bu, bu site üzerinde ödeyebildiğinizdir.

İlişkilerinizi Geliştirmek 4: 

Se ve Dünya Eğitmenliği 

Kayıt Ücreti* €350 +

THInK'in Ücreti $800 USD

 

*Bu, bu site üzerinde ödeyebildiğinizdir.