YARATIM VE BOLLUK Eğitmenliği

23-24 Eylül 2018

Faaliyet Yeri

Valensiya Balneario Las Arenas Oteli

Eugenia Viñes, 22-24,

Valencia 46011 

reservas@hotel-lasarenas.com

hotelvalencialasarenas.com

+34 963120600


Eğitmen Brandy Lott

AÇIKLAMA

ThetaHealing’de yaratım kavramı,  Var-Olan-Herşeyin-Yaratıcısı’nın gücünü kullanarak fiziksel olarak bir şeyi yaratmanın mümkün olduğu İnancıdır.

 

Yaratım & Bolluk Seminerinin Eğitimcisi olarak, sizlere Vianna tarafından bu değerli semineri en iyi yolla öğrencilerinize öğretebilmeniz için özel yönlendirme yapılacaktır. Kendi arzularınızın yaratımları için kendinize ait engelleri ortaya çıkarmaya ve serbest kalmaya devam edeceğiniz gibi, aynı zamanda herkesin kazan/kazan durumunda olması için öğrencilerinize nasıl rehberlik edeceğinizi öğreneceksiniz.

 

Nesnelerinize yükleme yapmak ve duygusal iyi oluşunuzu arttırmak, meziyet sahibi olmak ve hayatınızın her alanında bolluk yaratmak için ThetaHealing araçlarını nasıl kullanacağınızı ilk elden öğreneceksiniz. Yaratım & Bolluk Uygulayıcılık Seminerinde sizlere verilen kontrol listesini kullanarak,  4 seviyede, öz, genetik, ruhsal, geçmiş seviyelerde inançların nasıl tutulduğuna dair ilave içgörüler alacaksınız. 

NEDEN KATILMALISINIZ?

Hayatınızın her alanında başarılı olmanızı sağlamak için ThetaHealing Tekniğini en İyi ve en Yüce şekilde nasıl kullanacağınızı öğretmek için. 

 

  • İlişkilere, kariyerlere ve zihnimizde canlandırmak istediğimiz yaşam amacımıza yer yaratmak için gerçekliği değiştiriyor olacağız.
  • Servet sahibi olmaya gelince, finansal bolluğa sahip olmak, bu dünyadaki görevimizi / amacımızı tamamlamak için ihtiyaç duyulan enerjik araçlara sahip olmaktan başka bir şey değildir. 
  • Öğreneceksiniz ve öğrenmeye devam edeceksiniz ( bir seferde değil)
  • Muhtemel engeller nasıl temizleni
  • Amaçlarınızı belirleme ve bir plan nasıl yapılır
  • Başarı elde etmek için düşüncelerinizi sonuna kadar sürdürmek

 

Ön şartlar:

ThetaHealing® Temel DNA, İleri DNA, Daha Derin Kazma, Yaratım ve Bolluk Uygulayıcı + Temel DNA Eğitmenliği, İleri DNA Eğitmenliği & Daha Derin Kazma Eğitmenliği. 

İspanya’daki bazı eğitmenlerin, Eğitmenlik Sertifikalandırma Sınıflarına katılabilmeniz için sizi hazırlamak üzere oluşturdukları yaklaşan bazı ThetaHealing sınıflarını inceleyebilirsiniz:

www.thetahealing.com

PROGRAM

Dersler 9:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.11:00’da kahve ve çay molamız ve 13:30’da bir saatlik öğlen meyeği molamız mevcuttur. *

 

*Her sınıf katılımcısı kendi konaklaması ve gıdası için kendisi sorumludur. 

Yatırım

Kayıt ücreti: 360€ 

+ Seminer/ THInK'in Ücreti: $800 USD